• služby

SVATBY


Nejsme továrna na svatby.


Můžeme Vám slíbit, že Vaše svatba pro nás nebude jen „nějaká další zakázka“ – fotíme jen jednu svatbu za víkend a každá je pro nás mimořádná, zapamatovatelná a věnujeme jí veškerou svou péči. Také chceme, abyste si spolupráci s námi co nejvíc užili, od prvního kontaktu po odevzdání zakázky. Nechceme být „dodavatelé“, chceme být kamarádi, na které se můžete spolehnout a strávit s nimi příjemný čas. Díky osobnímu přístupu jsme se na svatbách seznámili se skvělými lidmi, kteří už zůstali našimi přáteli a kteří se před naše objektivy vracejí i s rodinami.

Chceme Váš den zachytit v jeho úplnosti.


Svatební den pro nás rozhodně nejsou jenom portréty novomanželů. Je to hlavně reportáž o lidech – o Vás a Vašich blízkých –, kteří se sejdou v jedinečném bodě v časoprostoru a vytvoří společně něco neopakovatelného. A naše fotky o tom budou vyprávět. Každý snímek je jedním sklíčkem do mozaiky zachycující atmosféru Vašeho dne – všechny jeho tvary, barvy, chutě a vůně, všechny emoce.

Kdo se bojí, nesmí do lesa na focení.


Naše heslo během svatebního dne je: hlavně se nebojte. Není důvod stresovat se focením. Většinu dne se staráme o reportáž, kdy o nás ani nebudete vědět, a párové focení je prostě příjemná procházka, kde máte na chvilku čas utéct z ruchu oslav a vnímat jeden druhého. Čas obejmout se nebo si trochu zablbnout, zastavit se a prožít přítomný okamžik, nebo se naopak rozběhnout po louce a nechat si větrem cuchat vlasy. A my budeme při tom jako správní voyeuři. (A propos, víte, co slyšíme nejčastěji od „našich“ ženichů? „Fakt nesnáším focení, ale s vámi jsem si to užil.“ ☺️)

Často se ptáte:

1. Jak dlouho s námi na svatbě zůstanete?


Nejradši máme celodenní focení, tedy přibližně 12 hodin. Chceme být u svatby pěkně od začátku, abyste se s námi dobře sžili a cítili se uvolněně a abychom zachytili Váš příběh celý. Pro malé nebo mimosezónní svatby ale nabízíme i kratší focení.


2. Kolik fotek dostaneme?


Z celodenního focení dvou fotografů dostanete minimálně 400 fotek. Ale neomezujeme se na přesné počty – odevzdáme Vám všechny fotky, o nichž si myslíme, že byste je rádi měli.


3. Jak dlouho budeme na své fotky čekat?


​První fotografie od nás dostanete do 2 dnů od svatby, všechny do 6 týdnů, upravené a vyretušované, v digitální podobě ve formátu JPEG. Jsme perfekcionisti a fotky procházejí naším pečlivým výběrem a úpravami, proto prosíme, mějte s námi trpělivost.


4. Co všechno obsahují vaše služby?


Kromě práce jednoho nebo dvou fotografů po smluvenou dobu obsahují naše služby také předsvatební schůzku, ať už osobní, nebo online. "Předsvatební péči", v rámci níž moc rádi pomůžeme s harmonogramem, případně Vám dáme praktická doporučení týkající se nejen focení a vycházející z našich několikaletých zkušeností se svatbami; rádi také doporučíme kvalitní dodavatele. Možnost zapůjčení polaroidu do svatebního fotokoutku. "Posvatební péči" – pomoc s tiskem fotografií, fotoknih, fotoobrazů a  dalších produktů. Webovou galerii pro přátele a rodinu​. Zálohování fotografií po dobu 2 let. Pokud si to budete přát, můžeme Vám nabídnout také smlouvu, v níž doladíme všechny podrobnosti.


5. Vidíte svět barevně, nebo černobíle?


Rozhodně obojí! ❤ Každé fotce sluší jiná úprava, některé barva, některé černobílá, některou odevzdáváme v obou variantách. Většinu fotek od nás ale dostanete v barvě.

... a kolik to bude stát?

Jeden fotograf stačí

1 fotograf

hodinová sazba1500,- Kč / hodina

doprava zdarma do 50 km, poté 5 Kč/km

při mimopražských svatbách ubytování pro fotografa


Ve dvou se to lépe táhne!

Celodenní focení

(2 fotografové, 12 hodin)19 500,- Kč

doprava zdarma do 100 km, poté 5 Kč/km


RANDE / PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ


Předsvatební focení je skvělý způsob, jak se víc poznat a vzájemně se na sebe naladit a také jak si zvyknout na naše všetečné objektivy. Rádi hledáme nová místa, která nejvíc sednou Vašim osobnostem, takže se s námi můžete vydat do přírody, do města, ale i na netradiční lokality a do různých zajímavých interiérů. Fotili jsme i v podchodu pomalovaném graffiti a byla to paráda. Pokud jsme Vaši svatební fotografové, máte u nás na párové focení slevu 15 %.

... a kolik to bude stát?

Párové focení

(2 hodiny focení)3 000,- Kč

minimálně 25 upravených a vyretušovaných fotografií

doprava zdarma na území Prahy, poté 6 Kč/km


RODINNÉ FOCENÍ


Připadá Vám, že stárnete? Ne ne, to jen děti hrozně rychle rostou. ☺️každý okamžik stojí za zachycení, protože jenom mrknete a už je pryč... V roce 2021 jsme se tedy rozhodli přidat do naší nabídky i focení rodinek, které můžete využít po celý rok – protože každé roční období je krásné.

... a kolik to bude stát?

Rodinné focení

(1 hodina focení)1 500,- Kč

minimálně 12 upravených a vyretušovaných fotografií

focení v ateliéru za příplatek

doprava zdarma na území Prahy, poté 6 Kč/km


TĚHOTENSKÉ FOCENÍ


Těhotenské fotky budou krásnou památkou nejen pro Vás, ale i pro Vaše dítě. Fotit můžeme jen maminku nebo – a  tak to děláme nejčastěji – i nastávajícího tatínka, v přírodě, v ateliéru nebo třeba u Vás doma. V každém případě se budeme snažit zachytit něhu a intimitu, které jsou s očekáváním miminka spojené a kvůli nimž fotíme těhotenské snímky tak rádi.

... a kolik to bude stát?

Těhotenské focení

(1 hodina)1 500,- Kč

minimálně 12 upravených a vyretušovaných fotografií

focení v ateliéru za příplatek

doprava zdarma na území Prahy, poté 6 Kč/km


FOTOPRODUKTY


Rádi pro Vás zařídíme tisk fotek ve všech podobách – ať už si přejete klasické fotografie, fotoknihu nebo fotoobraz na plátně. Na vše máme vyzkoušené dodavatele s prvotřídní kvalitou tisku. Vyrábíme také dárkové dřevěné krabičky na fotky s personalizovaným motivem. Cena fotoproduktů se odvíjí od konkrétních požadavků a materiálů.